Skip to content

Tréninky

Kde nás najdete?

Trénujeme na ZŠ Martina Luthera, Školní náměstí 1, 318 00 Plzeň 3.

 

Časté dotazy?

Nábor nových členů probíhá celoročně. V případě, že byste se chtěli přijít podívat na trénink, budeme rádi, když nám dáte dopředu vědět – ať už telefonicky či e-mailem. První trénink máte na vyzkoušení zdarma. Doporučujeme, abyste si trénink rovnou vyzkoušeli se vším všudy. Těšíme se na Vás!

Minimální věkovou hranicí pro cvičení capoeiry jsou 4 roky. Směrodatné pro nás však je, zda je dítě schopno trénink zvládnout jak po fyzické, tak po psychické stránce. Hodnotíme tedy každé dítě individuálně na základě tréninku, přičemž se pak s rodiči dohodneme, zda je již dítě schopné tréninky zvládnout či má ještě chvíli počkat.

Ne, neexistuje. Capoeiru můžete cvičit v jakémkoliv věku, v tom spočívá její kouzlo. Pokud máte dostatek elánu a vůle, jste tu vřele vítáni a moc se na Vás těšíme.

Na trénink si s sebou vezměte pohodlné, pružné oblečení – tepláky a tričko jsou zcela vyhovující. Cvičíme naboso. Nezapomeňte si pití; pokud však zapomenete, je zde k dispozici voda z vodovodního kohoutku.

Ano, samozřejmě můžete. Jsme tu od toho, abychom Vás to naučili.

Každý člen našeho klubu platí členský příspěvek 300 Kč. Ten platí po celou sezónu a zajišťuje Vám možnost účasti na národních a mezinárodních akcích typu MČR, ME, seminářích a soustředěních. Dále pak máte díky příspěvku zajištěnou členskou slevu na nejrůznější workshopy, soustředění, klubové uniformy apod.